Nowa wersja enova365 2110.2.4

Nowa wersja enova365 2110.2.4

Nowa wersja enova365 2110.2.4 jest już dostępna. 

Wersja wymaga konwersji bazy danych
Link do całej ulotki:

https://download.enova.pl/ulotka/official/2110/2.4/index4.html

Główne zmiany:

  • W przypadku kiedy użytkownik systemu wykonuje zastępstwo za innego użytkownika, w celu przelogowania się na jego konto może skorzystać z nowej czynności „Zmiana kontekstu operatora”, dzięki czemu nie musi wylogować się ze swojego konta i wchodzić na nowe.
  • Logowanie Zmieniono sposób resetowania hasła (obsługę funkcji „Nie pamiętasz hasła?” na stronie logowania):
    1. Wprowadzono możliwość resetowania hasła zarówno przez operatorów jak i użytkowników pulpitów
    2. Uruchomienie procedury odzyskiwania hasła powoduje wysłanie na adres e-mail operatora linku umożliwiającego wprowadzenie nowego hasła dostępu (we wcześniejszej wersji było ustawiane i wysyłane poprzez e-mail hasło jednorazowe)

Funkcjonalności

  • Deklaracje ZUS Przypominamy o nowelizacji Ustawy z dnia 24 czerwca 2021 r. o zmianie ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz niektórych innych ustaw, na podstawie której od dnia 18 września 2021 na równi z wypadkiem przy pracy traktuje się wypadek, któremu pracownik uległ. Wprowadzona zmiana doprecyzowuje jakie wypadki należy uznawać za wypadek przy pracy i wykazywać je na deklaracji ZUS IWA. W enova365 nie będą wprowadzane zmiany w tym zakresie, natomiast należy pamiętać, aby dla wypadków, które mają być wykazane na deklaracji ZUS IWA, na karcie rejestracji wypadku zaznaczyć parametr „Wypadek przy pracy”.