Wdrożenie zdalne i stacjonarne od A do Z

enova365 to system szyty na miarę Twojego biznesu.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przeprowadzamy wdrożenia systemu ERP enova365 zdalnie (online) jak również stacjonarnie. 

Obsługujemy klientów z całej Polski. 

Zobacz w jaki sposób pracujemy w kilku krokach:

Krok 1

Prezentacja online i wstępne rozmowy


Podczas prezentacji online zaprezentujemy Ci za darmo możliwości enova365. Porozmawiamy o Twoich potrzebach oraz w jaki sposób działa Twój biznes. Na bieżąco będziemy przekładać sposób działania Twojego przedsiębiorstwa na logikę biznesową enova365.
 

Krok 2

Analiza przedwdrożeniowa


Każdy przypadek przedsiębiorstwa jest inny. Przeanalizujemy wszystkie procesy biznesowe w Twojej firmie , które chcesz obsługiwać w enova365. Porozmawiamy o Twoich potrzebach oraz zaproponujemy i podpowiemy rozwiązania. Doradzimy jaki sprzęt oraz infrastruktura będzie optymalna dla systemu ERP enova365 w Twojej firmie.

Krok 3

Etap wdrożenia i prac programistycznych


Po zaakceptowaniu analizy przystąpimy do pracy. Na tym etapie następuje dostosowanie oprogramowania do Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli Twoja branża wyróżnia się specyficznymi rozwiązaniami napiszemy dodatkowe funkcjonalności. 

Krok 4

Szkolenia użytkowników


Po zakończonym procesie wdrożenia przystąpimy do szkoleń użytkowników z systemu enova365. Każdy operator otrzyma instrukcję korzystania z enova365. Pokażemy nie tylko jak wykorzystać system do codziennej pracy, ale także jak maksymalnie poprawić ergonomie i wygodę użytkowania systemu.

Krok 5

Wsparcie i opieka serwisowa enova365 


Nasi Klienci mają możliwość opieki oraz wsparcia serwisowego. Na tym etapie wspieramy w rozwiązywaniu bieżących problemów użytkowników, doszkalamy użytkowników, wprowadzamy nowe funkcjonalności oraz modyfikacje, pomagamy przy organizowaniu pracy zdalnej jeśli istnieje taka potrzeba

Nie jesteś pewny czy enova365 nada się do Twojej branży?

Potrzebujesz indywidualne rozwiązania?

Jesteś zainteresowany systemem?