ERP enova365

Twój partner w biznesie

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wybierz co Cię interesuje i uzyskaj więcej informacji:

Czym jest enova365?

enova365 to zintegrowana aplikacja nowej generacji klasy ERP do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem.

To system ekspercki i nowoczesny dzięki czemu jest w stanie zaoferować znaczną oszczędność czasu i środków, jak również wspomóc w stosowaniu Efektywnych Rozwiązań.

Kiedy powinieneś wybrać enova365?

  • Szukasz całościowego systemu, albo chcesz rozbudować system już funkcjonujący, szczególnie, jeżeli jest to system klasy ERP. Działasz na polskim rynku i potrzebujesz systemu świetnie zorientowanego w polskich realiach,
  • Potrzebujesz optymalnego rozwiązania, łatwego do zmodyfikowania, kiedy zmienią się przepisy lub potrzeby firmy.
    Spodziewasz się, że interfejs systemu będzie łatwy, przyjemny i intuicyjny.
  • Oczekujesz, że system sam będzie podejmował proste decyzje i podsuwał rozwiązania trudnych problemów.
  • Szanujesz pieniądze przeznaczone na inwestycje i wybierasz produkty najlepszej jakości w rozsądnej cenie.

Zobacz też rozwiązania dostosowane do specyfiki Twojej firmy:

Za pomocą modułu handlowego z łatwością wystawisz każdy dokument, który potrzebujesz. Handel zintegrowany jest z ewidencją środków pieniężnych, uzupełniającą funkcjonalność faktur w zakresie rozliczeń z kontrahentami oraz z ewidencją dokumentów i rejestrem VAT. Planuj lepiej oraz prognozuj swoje koszty i dochody. Twórz raporty oraz kontroluj stany magazynowe. Korzystaj z Pulpitu Kontrahenta i bądź lepszy od swojej konkurencji.

 

Moduł księgowy w systemie enova365 pozwala na prowadzenie przedsiębiorstwa w KPiR lub w pełnej księgowości. Nie musisz się martwić o ciągle zmieniające się prawo. System jest aktualizowany na bieżąco. enova365 jest idealnym narzędziem dla biura rachunkowego lub działu księgowego. Z łatwością wygenerujesz e-deklarację czy zaimportujesz dokumenty z innych systemów.

 

Poznaj kompletny program do obsługi działu HR w Twoim przedsiębiorstwie lub do obsługi biura rachunkowego. Z łatwością zatrudniaj pracowników oraz naliczaj ich wynagrodzenia. Program pozwoli Ci na zdefiniowanie własnych elementów wynagrodzenia. Obsłużysz Pracownicze Plany Kapitałowe. Wykonasz import danych do Płatnika. enova365 jest kompatybilna z programami RCP

 

System enova365 z modułem CRM pozwala na kreowanie, zarządzanie oraz podtrzymanie relacjami z klientami. Elastyczność tego systemu pozwala na dopasowanie pod każdą branżę. Pozwala na budowanie bazy kontaktów oraz długotrwałych relacji z klientami. W jednym miejscu otrzymujesz łatwy dostęp do informacji wraz z pełną historią kontaktów.

Moduł powstał z myślą o automatyzacji produkcji redukując przy tym koszta. System ma szerokie możliwości integracji z innymi systemami zewnętrznymi. Zarządzaj sprawnie swoim przedsiębiorstwem i kontroluj etapy produkcji. Dzięki zaawansowanym algorytmom system optymalizuje produkcje, jednocześnie eliminując do minimum błędy ludzkie. System ERP enova365 z modułem Produkcja jest zintegrowany z modułem handlowo-magazynowym. Kontroluj procesy produkcyjne i nadzoruj koszty wytworzenia w zintegrowanym systemie.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.