ERP enova365

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wybierz co Cię interesuje i uzyskaj więcej informacji:

Czym jest enova365?

enova365 to zintegrowana aplikacja nowej generacji klasy ERP do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem.

Licencja dostępna jest dla Ciebie w wersji na własność oraz w abonamencie.

Możesz jej używać w wersji instalowanej na komputerze (wersja standard) oraz przez przeglądarkę internetową (wersja multi). W trzech językach: polskim, angielskim i ukraińskim.

To system ekspercki i nowoczesny dzięki czemu jest w stanie zaoferować znaczną oszczędność czasu i środków, jak również wspomóc w stosowaniu Efektywnych Rozwiązań.  Enova365 ma otwarte API, spełnia standardy bezpieczeństwa oraz zapewnia zgodność z przepisami.

Kiedy powinieneś wybrać enova365?

  • Szukasz całościowego systemu, albo chcesz rozbudować system już funkcjonujący, szczególnie, jeżeli jest to system klasy ERP. Działasz na polskim rynku i potrzebujesz systemu świetnie zorientowanego w polskich realiach,
  • Potrzebujesz optymalnego rozwiązania, łatwego do zmodyfikowania, kiedy zmienią się przepisy lub potrzeby firmy.
    Spodziewasz się, że interfejs systemu będzie łatwy, przyjemny i intuicyjny.
  • Oczekujesz, że system sam będzie podejmował proste decyzje i podsuwał rozwiązania trudnych problemów.
  • Szanujesz pieniądze przeznaczone na inwestycje i wybierasz produkty najlepszej jakości w rozsądnej cenie.

Zobacz też rozwiązania dostosowane do specyfiki Twojej firmy:

Za pomocą modułu handlowego z łatwością wystawisz każdy dokument, który potrzebujesz. Handel zintegrowany jest z ewidencją środków pieniężnych, uzupełniającą funkcjonalność faktur w zakresie rozliczeń z kontrahentami oraz z ewidencją dokumentów i rejestrem VAT. Planuj lepiej oraz prognozuj swoje koszty i dochody. Twórz raporty oraz kontroluj stany magazynowe. Korzystaj z Pulpitu Kontrahenta i bądź lepszy od swojej konkurencji.

 

Moduł księgowy w systemie enova365 pozwala na prowadzenie przedsiębiorstwa w KPiR lub w pełnej księgowości. Nie musisz się martwić o ciągle zmieniające się prawo. System jest aktualizowany na bieżąco. enova365 jest idealnym narzędziem dla biura rachunkowego lub działu księgowego. Z łatwością wygenerujesz e-deklarację czy zaimportujesz dokumenty z innych systemów.

 

Poznaj kompletny program do obsługi działu HR w Twoim przedsiębiorstwie lub do obsługi biura rachunkowego. Z łatwością zatrudniaj pracowników oraz naliczaj ich wynagrodzenia. Program pozwoli Ci na zdefiniowanie własnych elementów wynagrodzenia. Obsłużysz Pracownicze Plany Kapitałowe. Wykonasz import danych do Płatnika. enova365 jest kompatybilna z programami RCP

 

System enova365 z modułem CRM pozwala na kreowanie, zarządzanie oraz podtrzymanie relacjami z klientami. Elastyczność tego systemu pozwala na dopasowanie pod każdą branżę. Pozwala na budowanie bazy kontaktów oraz długotrwałych relacji z klientami. W jednym miejscu otrzymujesz łatwy dostęp do informacji wraz z pełną historią kontaktów.

Moduł powstał z myślą o automatyzacji produkcji redukując przy tym koszta. System ma szerokie możliwości integracji z innymi systemami zewnętrznymi. Zarządzaj sprawnie swoim przedsiębiorstwem i kontroluj etapy produkcji. Dzięki zaawansowanym algorytmom system optymalizuje produkcje, jednocześnie eliminując do minimum błędy ludzkie. System ERP enova365 z modułem Produkcja jest zintegrowany z modułem handlowo-magazynowym. Kontroluj procesy produkcyjne i nadzoruj koszty wytworzenia w zintegrowanym systemie.

 

Miej pod kontrolą całe przedsiębiorstwo. Wszystkie informacje w jednym miejscu. Wygodne i intuicyjne wskaźniki tabele, raporty, wykresy. Podejmuj właściwe decyzje dzięki systemowi ERP enova365 z modułem Business Intelligence.

 

 

Intuicyjny i przejrzysty system do sprawnego zarządzania procesami w Twojej firmie. Zaprojektowany tak aby każdy mógł go używać z łatwością. Jego intuicyjny układ z pewnością przypadnie do gustu każdemu. Otrzymaj dostęp do każdego dokumentu związanego z projektem w systemie. Za pomocą modułu CRM, obieg kilku procesów w obrębie wielu projektów stanie się płynniejszy i wygodniejszy. Kontroluj wydatki projektów na każdym etapie. Moduł umożliwi Ci sprawdzenie, jaki poziom wynagrodzenia przypada na konkretny projekt. Udzielaj w łatwy sposób role konkretnym osobom w zespole. System umożliwi sprawny obieg dokumentów i zarządzanie informacjami.