Projekty i usługi

enova365  to system szyty na miarę Twojego biznesu.

Zarządzaj projektami w Twoim przedsiębiorstwie za pomocą enova365. Poznaj skuteczne narzędzie do kontrolowania budżetu i czasu oraz sprawnego zarządzania projektem.

Zapoznaj się z pozostałymi możliwościami poniżej:

Planuj i analizuj.

Otrzymaj dostęp do każdego dokumentu związanego z projektem w systemie. Za pomocą modułu CRM, obieg kilku procesów w obrębie wielu projektów stanie się płynniejszy i wygodniejszy. Kontroluj wydatki projektów na każdym etapie. Moduł umożliwi Ci sprawdzenie, jaki poziom wynagrodzenia przypada na konkretny projekt. Udzielaj w łatwy sposób role konkretnym osobom w zespole. System umożliwi sprawny obieg dokumentów i zarządzanie informacjami.

Poznaj najważniejsze cechy modułu:

Przypisuj dokumenty i zdarzenia do projektu. Na każdym etapie projektu trzymasz kontrolę nad finansami oraz zadaniami.

Użyj swojego telefonu aby podglądać stan projektu w dowolnym momencie z dowolnego miejsca. Program daje możliwość edycji z urządzeń mobilnych

Wykorzystaj potęgę systemu ERP i zyskaj możliwość integracji z innymi modułami programu enova365 np. kadry i płace czy handel.

 

Automatycznie rozpisuj koszty i przychody na pozycje. Lepiej planuj finanse i zapewniaj firmie płynność – zwłaszcza gdy zarządzasz kosztami na poziomie zleceń i zamówień.