Nowa wersja 2005.1.1 enova365

Twój partner w biznesie

Nowa wersja 2005.1.1 enova365

Kadry:
– Najważniejsza zmiana wersji dotyczy publikacji nowego Płatnika i w związku z tym jest obligatoryjna dla wszystkich Klientów posiadających moduł Kadry Płace. Stąd, dostosowano deklarację RCA do nowej wersji Płatnika (metryka z 27 czerwca 2020 r.).

– Na deklaracji RCA wprowadzono nowe pole „Kwota wpłaty w ramach pracowniczego planu kapitałowego finansowana przez płatnika składek”, które uwzględnia kwoty składek PPK finansowane przez pracodawcę.

Księgowość:

– Poprawiono wyświetlanie informacji o podatku należnym i podatku naliczonym na zakładce Ogólne formularza JPK_VAT(3). W wersji 2005.0.0 dane podsumowujące prezentowały zera niezależnie od zawartości pliku JPK. Obecnie przywrócono informację o liczbie wierszy i podsumowaniu z wierszy na zakładce Ogólne.

Ulotka zawierająca spis wszystkich zmian:

https://download.enova.pl/instalatory/archiwalne/enova365_2005.1.1_ulotka_klienta.htm

W celu umówienia aktualizacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. W razie pytań prosimy o kontakt.

Nowa wersja enova365 jest również zgodna z rozporządzeniem o Nowej Matrycy Stawek VAT. Zmiany dotyczą niektórych towarów objętych dotąd stawkami 5% i 8%. W związku z tym należy zmienić stawki VAT we właściwych kartach towarów. enova365 posiada mechanizm wspierający zmianę stawek VAT na kartotece kontrahenta.

źródło: Soneta
źródło: Soneta